Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty renowacji mebli

  Muzeum Powozów Galowice
  Galowice, ul. Leśna/5, +48 71 316 41 16

  Od 16.04.2016 do 17.04.2016

  • Brak informacji o cenie

  Czy masz stary mebel w który chiałbyś tchnąć nowe życie? A może krzesło po babci, które kurzy się na strychu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Muzeum Powozów Galowice ma zaszczyt zaprosić Cię na warsztaty renowacji mebli. Na zajęciach poznasz poszczególne etapy konserwacji, narzędzia oraz materiały służące do pracy. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Chętnych prosimy o kontakt drogą mailową : muzeum@gallen.pl. Koszt kursu (8 spotkań) wynosi 1200 zł. Organizator zapewnia narzędzia oraz niezbędne materiały. O uczestnictwie w warsztatach decydyje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku braku minimalnej ilości uczestników.

  Warsztaty renowacji mebli będą się odbywać w terminach:

  09 kwietnia – 10 kwietnia
  16 kwietnia – 17 kwietnia
  23 kwietnia – 24 kwietnia
  7 maja – 8 maja

  Spotkania będą się rozpoczynać o godz. 10.00 do 16.30. W programie zajęć przewidziana jest przerwa.

  Przed przystąpieniem do kursu uczestniczy proszeni są o przesłanie zdjęć swoich obiektów na adres mailowy muzeum w celu weryfikacji. Preferowane obiekty małogabarytowe takie jak: krzesła, stoliki kawowe, półki, skrzyneczki, itp.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!