Wybierz region

Wybierz miasto

  Twórcze spotkania z metodą VedicArt i psychologią pozytywną.

  Gminne Centrum Kultury w Siechnicach
  Siechnice, ul. Fabryczna/15

  17:00 Od 4.10.2017 do 25.10.2017

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszam na regularne warsztaty rozwijające kreatywność i uważność w oparciu o oryginalną metodę malarstwa intuicyjnego Vedic Art.

  Podczas spotkań poznajemy prostą i skuteczną metodę uwalniania potencjału twórczego i intelektualnego. Spotkaniom towarzyszą rozmowy na tematy z zakresu psychologii pozytywnej i well-being. Uczestnicy poznają techniki i metody poprawiające jakość funkcjonowania w rożnych obszarach.

  Czym jest Vedic Art?

  Vedic Art to metoda rozwoju osobistego, która jest dostępna dla każdego, niezależnie od wieku i innych doświadczeń. Stąd, kiedy osoby zainteresowane warsztatami pytają mnie "Czy trzeba umieć malować?" odpowiadam nie, ponieważ każdy z nas posiada tę umiejętność od urodzenia. Zapominamy o niej podczas dorastania. Jako osoby dorosłe często zatracamy kontakt ze swoim wnętrzem, stając się wyposażeni w całą paletę przekonań, stereotypów, które sprawiają że nasza kreatywność nie przejawia się w życiu zawodowym i prywatnym, w taki sposób jakbyśmy chcieli.

  Jak wyglądają Warsztaty Vedic Art?

  Spotkania rozpoczynamy od krótkiej medytacji - relaksacji, mającej na celu wyciszenie i praktykowanie świadomej uważności. Pracując, zgodnie z założeniami metody VA uruchamiamy proces który sprawia, że uwalniamy się od wielu fałszywych przekonań na swój temat na przykład takich jak: "nie potrafię", "nie uda się", itp. Osobiste doświadczenie malarstwa Vedic Art sprawia, że stajemy się bardziej kreatywni we wszystkich dziedzinach życia.

  Dla Kogo?

  Zapraszamy do udziału w spotkaniach osoby otwarte na "zmianę", chcące wyjść poza dotychczasową strefę komfortu. Zachęcam szczególnie osoby, które twierdzą, że nie potrafią malować. Również pracujące innymi metodami, ponieważ znajomość VA stanowi wartościowe uzupełnienie dotychczasowych umiejętności. Spotkania prowadzone są w przestrzeni wolności, stąd Uczestnicy nie podlegają jakiejkolwiek ocenie, ponieważ ocena niszczy indywidualność uniemożliwiając odkrywanie potencjałów i talentów jakie posiadamy.

  Prowadząca:

  Natalia Miszczyszyn – Arteterapeutka, specjalistka ds. psychologii pozytywnej -„Wolna” Instruktorka malarstwa Vedic Art, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, pasjonatka rozwoju osobistego (Radykalne Wybaczanie, Biologia Totalna, Mindfulness itp.). Obecnie przedmiotem moich naukowych zainteresowań jest ArteTerapia stąd studiuję psychologię w SWPS we Wrocławiu. W zakresie swojej działalności prowadzę szkolenia dla firm, instytucji rozwijające kreatywność. Regularne, weekendowe, plenerowe warsztaty Vedic Art oraz zajęcia plastyczne dla Dzieci, a także sesje indywidualne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.