Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Tomaszem Duszyńskim

  Gminne Centrum Kultury w Siechnicach
  Siechnice, ul. Fabryczna/15

  09:00 - 11:00 Wtorek, 10 października

  • Wstęp wolny

  Miejska Biblioteka Publiczna w Siechnicach, Oddział dla dzieci zaprasza na spotkanie z Tomaszem Duszyńskim.

  Dziennikarz (pracował w RMF FM i Radiu Aplauz), pisarz, scenarzysta gier komputerowych, a w wolnych chwilach maratończyk. Współtwórca wrocławskiego Tramwaju Gwiazd – wyjątkowego projektu wrocławskiej, ruchomej alei gwiazd, do której zapraszane były gwiazdy filmowe, muzyczne i sportowe.

  Debiutował zbiorem opowiadań „Produkt uboczny”. Od tamtej pory opublikował kilka powieści i kilkanaście opowiadań z gatunku fantastyki. Jest także autorem książek dla dzieci i młodzieży oraz legend związanych z regionem, w którym mieszka.

  Spotkanie odbywa się w ramach akcji “Rozczytana Aglomeracja Wrocławska” – to długoterminowy projekt popularyzacji czytania wśród dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej.

  Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!