Wybierz region

Wybierz miasto

  Rodzinna Majówka w Siechnicach

  Plac przy Urzędzie Miasta
  Siechnice, ul. JanaPawła II/.

  11:00 Wtorek, 3 maja

  • Brak informacji o cenie

  Burmistrz Siechnic Milan Usak zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Siechnice na 3 maja na pierwszą Rodzinną Majówkę organizowaną z okazji uroczystych obchodów Święta Narodowego Trzeciego Maja.

  Uroczystości rozpoczną się o godz. 11:00 w Kościele Parafialnym w Siechnicach. Podczas Mszy Świętej wystąpią dzieci za Szkoły Podstawowej oraz młodzież z Gimnazjum w Siechnicach.

  Następnie uroczystości przeniosą się na plac miejski przed ratuszem, gdzie na mieszkańców, a szczególnie tych najmłodszych, czekać będą liczne atrakcje m.in. takie jak mini akademia rowerowa, pokazy wozów strażackich, warsztaty artystyczne i wiele innych.

  W trakcie imprezy mieszkańcy będą mogli przekąsić coś smacznego z food trucków serwujących swoje specjały, skosztować pyszności przygotowanych przez gminne koła gospodyń oraz zapoznać się z ofertą klubów sportowych działających na terenie gminy Siechnice.

  Podczas pikniku będzie można także skorzystać z porad rehabilitantów z Ośrodka Zdrowia w Świętej Katarzynie, a także oddać krew w mobilnym punkcie poboru krwi, który w tym dniu zawita do Siechnic. Swoją działalność zainauguruje też nowy salon optyczny, w którym będzie można uzyskać porady oraz umówić się na bezpłatne badanie wzroku.

  Majówka będzie też inauguracją sezonu rowerowego. Oprócz wspomnianej już mini akademii rowerowej dla dzieci, będzie można skorzystać też z bezpłatnego serwisu rowerowego. Wykwalifikowany serwisant będzie wykonywał takie naprawy jak: centrowanie kół, regulację hamulców, regulację przerzutek, dokręcanie kół oraz pedałów, smarowanie łańcucha, sprawdzenie ciśnienia w oponach.

  Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy na pierwszą Rodzinną Majówkę w Siechnicach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ile wiesz o Facebooku?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.