Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Hanny Banaszak

  Klub "Tęcza" GCK Święta Katarzyna
  Święta Katarzyna, ul. Główna/82

  17:00 Niedziela, 17 grudnia

  • 30zł

  Serdecznie zapraszamy na koncert Hanny Banaszak!
  W sali widowiskowej Klubu Tęcza w Świętej Katarzynie w niedzielne grudniowe popołudnie gościć będziemy gwiazdę polskiej estrady Hannę Banaszak.
  Już dziś śpieszcie, by zakupić bilety, ilość miejsc ograniczona!
  Bilety do nabycia w Klubie Tęcza w Świętej Katarzynie oraz w Klubie Relaks w Siechnicach

  ***

  Hanna Banaszak:
  Jedna z najpopularniejszych artystek polskiej estrady, a zarazem wokalistka niezmiernie stylowa, mistrzyni nastroju i interpretacji, którą wyróżniają wspaniały feeling, klasa i wrażliwość na słowo. Już na samym początku drogi artystycznej zainteresowali się nią wybitni współcześni poeci i kompozytorzy. Byli wśród nich: Jerzy Wasowski, Wojciech Młynarski, Andrzej Trzaskowski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora, Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz i inni. W dalszym ciągu współpracuje z czołówką polskich twórców. Należą do nich: Janusz Strobel, Jan „Kanty” Pawluśkiewicz, Jerzy Satanowski, Zbigniew Preisner, Andrzej Zarycki, Józef Baran, Dorota Czupkiewicz i inni.
  Każde spotkanie z Hanną Banaszak gwarantuje niezapomniane wrażenia dzięki niezwykłemu warsztatowi wokalnemu artystki, jej uśmiechowi, ujmującej swobodzie bycia i potężnej dawce pozytywnej energii, którą dzieli z publicznością.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!