Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Bracia Akustycznie

  Plac przy Urzędzie Miasta
  Siechnice, ul. JanaPawła II/.

  17:00 Niedziela, 6 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Bracia

  Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

  Zespół ma w dorobku trzy albumy: "Fobrock", "Tribute To Queen" (projekt doceniony nawet przez członków legendarnej brytyjskiej grupy) oraz "Zapamiętaj". Pochodzą z nich największe przeboje Braci: "Jeszcze Raz", "Za szkłem", "Dlaczego" i "Missing Every Moment". pierwszym z tych utworów zespół zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku.

  14 maja 2013 ukazała się kolejna płyta zespołu: „Zmienić zdarzeń bieg”. Album ukazał nową twarz Braci, powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. 3. marca 2015 do sklepów trafila platynowa edycja płyty "Zmienić zdarzeń bieg”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Najlepsze filmowe napady. Sprawdź, ile wiesz o filmach akcji?