Wybierz region

Wybierz miasto

  Kamieniec Wrocławski - IV Szkolny Finał WOŚP

  Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Wrocławskim
  Kamieniec Wrocławski, ul. Kolejowa/8

  12:00 - 19:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na IV Szkolny Finał WOŚP w Kamieńcu Wrocławskim!
  Na finale w tym roku wystąpią: ZA HORYZONTEM, W STRONĘ PORTU, RHIANNON CELTIC BAND, MAREK WASZCZYŃSKI BAND, GAJKOWIANIE, Kacper PODGORSKI & Bartek SOLSKI, Grupa taneczna TUATHA DE DANAAN, WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA KIJKOWSKI, Grupa taneczna FAMILY FIT, Milena WASZCZAK i Katarzyna GAJEWSKA (taniec), GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA. Obejrzymy też POKAZ MODY pań projektantek Aleksandry Gisges Daleckiej i Liliany Borowskiej.
  Do finału dołączą się również: Grupa rekonstrukcyjna MILITARNI WROCŁAW, OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA (Kamieniec Wrocławski), KLUB SENIORA ZŁOTA JESIEŃ (Czernica), BIBLIOTEKA GMINNA (Czernica, Kamieniec Wrocławski), Sołectwo wsi Kamieniec Wrocławski, Pizzeria i Catering PEPPERONI oraz firma PARTEC z Gajkowa. Mamy nadzieję, że to nie są wszyscy i jeszcze nas przybędzie.
  Podczas Finału WOŚP będzie można zjeść pyszne przekąski, napić się kawy i herbaty, posłuchać dobrej muzyki oraz obejrzeć piękne występy. Odbędą się również "licytacje" niezwykłych i cennych przedmiotów przekazanych przez darczyńców (sportowców z terenu naszej gminy, zespoły i innych). Licytacje odbędą się ok. godz. 14.00 i 17.00.
  Będzie działał tez sklepik WOŚPowy z gadżetami, płytami, ręcznie robioną bizuterią i innymi rzeczami, które będzie można kupić wpierając Orkiestrę. Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Najlepsze filmowe napady. Sprawdź, ile wiesz o filmach akcji?