Wybierz region

Wybierz miasto

  Cykl spotkań z Jolantą Reisch - Klose

  Gminne Centrum Kultury w Siechnicach
  Siechnice, ul. Fabryczna/15

  09:00 Od 26.10.2017 do 27.10.2017

  • Brak informacji o cenie

  Cykl spotkań w bibliotekach Centrum Kultury.
  Jolanta Reisch-Klose, dziennikarka prasowa i radiowa, laureatka ogólnopolskich nagród branżowych, autorka opowiadań dla dzieci. Długoletnia redaktorka Polskiego Radia Opole. Publikowała także w prasie ogólnopolskiej (Polska The Times), lokalnej (Nowa Trybuna Opolska) oraz w polskojęzycznej prasie w Wielkiej Brytanii (Polish Express, Goniec Polski, Link – Polska). Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Aktualnie kontynuuje edukację na studiach podyplomowych (Studium Literacko Artystyczne, tzw. Szkoła Pisarzy) na Uniwersytecie Jagiellońskim. Redaktor naczelna Magazynu Przedsiębiorcy Śląsk Cieszyński i Podbeskidzie. Inicjatorka bielskich Biznesowych Spotkań Śniadaniowych. Działaczka organizacji pozarządowych (Fundacja Lunita, Stowarzyszanie Wolna Szkoła Waldorfska).
  Autorka odwiedzi Bibliotekę w Radwanicach, w Żernikach Wrocławskich, w Kotowicach oraz w Groblicach. Głównie będą to spotkania z uczniami szkół z naszej gminy, ale szczególnie zapraszamy na spotkanie otwarte w Bibliotece w Groblicach - 26/10/2017 godz. 16:00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Najlepsze filmowe napady. Sprawdź, ile wiesz o filmach akcji?