Zimowi bracia Zimowi bracia

(© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)

W kinach są już nowości, m.in.: powrót superbohatera, komedia o weselu i trzy dramaty.

Dramat „Bóg nie umarł: Światło w ciemności” pokazuje konflikt między kościołem a nauką. Po pożarze świątyni władze uczelni chcą usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zaczyna rozważać przeniesienie świątyni.

W komedii „Nasze najlepsze wesele” Max jest właścicielem firmy weselnej. Mężczyzna otrzymuje zadanie zorganizowania uroczystości dla Pierre’a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub we wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Uważający się za profesjonalistę Max robi wszystko, by impreza się udała. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca jego plan do góry nogami, a wesele zamienia się w katastrofę.

Deadpool powraca. W drugiej części filmu „Deadpool” oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła Wade Wilson (w tej roli Ryan Reynolds) chce zostać najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych.

W dramacie „Po latach” Marco, były włoski działacz lewicowy (Giuseppe Battiston) zostaje po latach posądzony o dokonanie zabójstwa w swoim ojczystym kraju.

„Zimowi bracia” to duńsko-islandzka produkcja o pracownikach duńskiej kopalni wapienia Pracują tam bracia Emil i Johan. Tragiczne w skutkach wydarzenie doprowadza do grupowego wykluczenia jednego z nich.

CZYTAJ
WESELNY QUIZ

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!