Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższą niedzielę (16 października) zapraszamy na rajd rowerowy "Jesienny Las". Impreza ta jest zakończeniem sezonu 2010/2011 powiatowych rajdów rowerowych.

Trasa: Sławno (plac kard. Wyszyńskiego) - start 0km -Radosław Leśniczkówka 6 km Krakowainy -11km - Sławno meta 20 km. Przebieg rajdu: godz. 10 zapisy na placu kard. Wyszyńskiego, godz. 10.15 dojazd grupy z gm. Sławno, godz. 10.30 wyjazd z placu, godz. 11.30 w Radosławiu spotkanie z grupą z gminy Postomino (start z tej miejscowości o godz. 10), godz. 12-14 integracyjne spotkanie w Krakowianach. Godz. 15.30 powrót do Sławna. Imprezę organizują: OSiR Sławno, UG Sławno, UG Postomino, UM w Sławnie, CKiS w Postominie, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Janiewic "Nasza Wieś".

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!